O mnie

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim – Ansel Adams

Witajcie. Na imię mam Agnieszka. Najlepiej czuję się w górach, gdzie odnajduję ciszę idealną, harmonię z sobą samą i zbieram siły na nowe wyzwania. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu i… w Warszawie. Mam nieustanną potrzebę tworzenia, tak było od zawsze.

Dzięki fotografii także znalazłam miejsce na twórczą realizację. Na rzecz aparatu odłożyłam na bok farby i pędzle, nieustannie szukając nowych kadrów malowanych światłem. Spełnienie w fotograficznej przestrzeni zawdzięczam ludziom. Ludziom, którzy zapraszają mnie do swojego świata i kawałek po kawałku pozwalają się poznać. Bo najważniejszy w mojej pracy jest człowiek, który jest początkiem i końcem historii.

Wierzę, że w fotografii ślubnej najważniejsze jest wyłapanie pięknych chwil, szukanie emocji i zapisanie ich dla Was w wyjątkowych obrazach. Stawiam na fotografię naturalną, dokumentalną, nie koloryzuję rzeczywistości. Na moich zdjęciach staram się utrwalić prawdziwe historie. Materiał, który oddaję w Wasze ręce to opowieść – spontaniczna i prawdziwa, bez reżyserowanych uśmiechów, póz i aktorstwa. Opowieść, która porusza nawet po wielu latach. Mogę fotografować wszędzie – na terenie Polski lub dalej gdzie tylko nogi poniosą, gdzie tylko sobie zamarzycie…

Jeśli moja estetyka jest Wam bliska, zapraszam do kontaktu. W celu otrzymania szczegółowej oferty fotografii ślubnej proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.